Kamerové systémy CCTV

Více než 12 let zkušeností s instalacemi kamerových systémů v Ostravě.

Co je kamerový systém CCTV

Kamerový systém (CCTV - Closed Circuit Television, uzavřený televizní okruh) je užití kamer ke sledování prostor, k zobrazování záběrů z kamer na monitorech a archivaci natočených záběrů. Takovým kamerám se říká také průmyslové kamery nebo také průmyslová televize.

Skládá se z kamer, hardwarového vybavení (hard disku, monitoru) a software. Může být doplněn i o mikrofony a reproduktory, a téměř vždy o záznamové médium pro ukládání zaznamenaných dat.

Analogový nebo IP kamerový systém?

Jaký typ kamerového systému je pro střežení daného objektu ten nejvhodnější? Záleží na tom, co od této služby očekáváte, jaké jsou technické a přístupové možnosti.

V dnešní době se již více začíná preferovat IP kamerový systém před analogovým. Kamerový systém typu IP umožňuje spojení několika kamer s nahrávacím zařízením přes počítačovou síť, dokáže chránit větší prostor při menším počtu kamer, má mnohem kvalitnější obraz a jeho instalace je méně náročnější.

Kamerové systémy, které jsme instalovali:

ZŠ Ostrava - Mariánské Hory, MŠ - Mariánské Hory, Bytové družstva Ostrava, ÚMOB Ostrava - Stará Bělá, Č.V. PROTOTYP, KPDH Strojírna, Autodoprava Kokeš, AUTOSKLO Dostál, Betochem, Bazeni cz, Charitas Dernický, Hotel Miura, Lukáš Chlebovský, Stavbau, Tompres CZ, Středisko soc. služeb Frýdland nad Ostravicí apod...

Dodáváme a instalujeme kamerové systémy CCTV Ostrava ověřených značek Jablotron, Paradox a BEDO Ajax.

Veškerý dostupný sortiment č/b , barevných kamer ( IP kamery, analogové kamery, dome kamery, kamery d/n s IR přísvitem, kamery pro rozpoznávaní SPZ, vč. termokamer ).

Digitální záznam obrazu

Kvadrátory, multiplexery, digitální rekordéry, monitory .... vše pro Váš funkční a spolehlivý systém CCTV.​

Postup nabídky kamerového systému:

  • Konzultace ZDARMA - zjištění potřeb zákazníka
  • Nabídky řešení dle prohlídky objektu
  • Dodání systému a instalace
  • Následný servis a revize

Objednejte si kamerový systém CCTV Ostrava

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.