Elektro firma s více jak 12-letou tradicí

Společnost Global Elektronic s.r.o. vznikla v roce 2010. 

Provádíme kompletní elektrorozvody včetně servisu veškerých elektrozařízení, světelných parků, rekonstrukce veřejného a vnitřního osvětlení a pravidelné revize u našich smluvních partnerů. 

Díky bohatě nabitým zkušenostem jsme se v průběhu let postupně rozšířili a vznikly 2 divize, jedna se zaměřením na silnoproud a druhá poskytuje zabezpečovací systémy.

Naším působištěm byla na počátku Ostrava, poté severomoravský kraj a v současné době jsme schopni provádět odborné elektroinstalační práce na území celé České republiky.

Disponujeme vlastním zázemím pro servis spotřební elektroniky, projekčním oddělením a vlastními elektroinstalačními pracovníky s použitím vlastní techniky včetně autoplošiny, lešení apod.

Společnost Global Elektronic s.r.o. nabízí odborný kvalifikovaný personál, technické konzultace a komplexní řešení projektů.

Proč si vybrat právě Global Elektronic

Soustředíme se na poskytování kvalitního řešení individuálních požadavků našich zákazníků.

Více než 12 let zkušeností

Našim zákazníkům vycházíme vstříc již více než 12 let. Za tuto dobu jsme nastřádali mnoho zkušeností v oboru elektro a rozšířili naše služby, abychom mohli poskytovat komplexnější řešení.

Profesionální a lidský přístup

Jsme profesionálové, kteří staví na férové výměně hodnot mezi námi a zákazníkem. Chceme, aby se náš zákazník cítil při realizaci zakázky vždy dobře.

Používáme systémy ověřených značek

Kvalitní řešení pro zákazníka vyžaduje používání ověřených značek, aby se předešlo zbytečným a častým poruchám např. na zabezpečovacím zařízení nebo na LED svítidlech.

Klademe důraz na vysokou odbornost našich techniků

Tým vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří kladou důraz na bezpečnost a kvalitu odvedené práceje je zárukou spokojenosti zákazníka.

Přizpůsobíme se specifickým požadavkům zákazníka

Našim zákazníkům pečlivě nasloucháme a navrhujeme pro ně taková řešení, která dokáží naplnit jejich specifická přání.

Poskytujeme kvalitu za přijatelnou cenu

"Nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné věci. " Chytrý zákazník si uvědomuje, že ušetřit peníze na úkor kvality je nereálné. Proto preferujeme kvalitu před nejnižší cenou.

Potřebujete pomoci s elektroinstalací, rekonstrukcí osvětlení nebo se zabezpečovacím systémem? Volejte 604 310 510